Kaip pasirinkti ir sukurti savo el. prekybos svetainę

1. El. prekybos centrai (marketplaces)

Naudodami dropshipping modelį savo el. prekybos parduotuvėje galite sutaupyti laiko, pastangų ir daug išankstinių išlaidų pradedant verslą.

Tačiau kaip „dropshipping“ atrodytų el. prekybos platformose, dar kitaip vadinamomis marketplace? Jei kada nors žiūrėjote į „Pigu.lt“ ir „Varle.lt“, produktai pateikiami neįkvepiančioje ir paprastoje tinklelyje, todėl juos lengva rasti. Nėra rinkodaros taktikos ir vertės pasiūlymo. Prekės yra panašios, be klientų atsiliepimų filtrų, yra keletas būdų, kaip atskirti, kurį pirkti.

Negalima paneigti, kad el. prekybos prekyvietės, tokios kaip „Pigu.lt“ ir „Varle.lt“, puikiai tinka jūsų produktui pristatyti. Bet jei jūsų produktas nėra unikalus ir neįtikėtinai unikalus, kaip jūs pasirodysite kaip siūlomas produktas savo klientams? Jūs tampate dar viena plyta sienoje ir turite labai mažai galimybių sukurti prekės ženklą, pasidalinti istorija ir tikrai išsiskirti. Be to, jūs turite kasdien konkuruoti dėl panašių (arba pigesnių) konkurentų iš Alibaba ir Aliexpress.

Šis metodas gali būti naudingas, jei turite unikalų produktą, turintį neįtikėtiną vertės pasiūlymą, tačiau atminkite – jūsų rinkos konkurentai dirba naktį ir dieną, kad pralenktų jus ir sukurtų produktą, kuris pralenks jūsų kainą ir funkcijas.

El. parduotuvių platformos

El. prekybos platformos buvo sukurtos siekiant padėti smulkaus verslo savininkams, tokiems kaip jūs, pradėti savo verslą internete ir sukurti neįtikėtiną prekės ženklą su savo unikalia istorija.

Turėdami įmontuotus daug konvertuojančių svetainių šablonus ir jau saugų mokėjimų portalą, jūsų klientai nedvejodami lengvai atsiskaitys kredito kortele ir prisiregistruos gauti jūsų pasiūlymus. El. prekybos platformos naudojimo pranašumai yra šie:

  • Galite sukurti savo prekės ženklą
  • Galite apjungti savo dropship tiekėjus
  • Galite pasiūlyti unikalius vertės pasiūlymus
  • Jūsų mokėjimo portalas jau saugus
  • Svetainių šablonai jau yra jums prieinami
  • Lengvai prisitaikysite prie besikeičiančių laikų ir tendencijų
  • Jūs neturite būti priklausomi nuo el. prekybos rinkos

Hostinger“ gali pasigirti plačiu įrankių rinkiniu nuo rinkodaros iki analizės, aukštos kokybės dizaino parinktimis ir daugybe profesionalų paramos. Visada galite naudoti nemokamus svetainių kūrėjus, pvz., „WordPress“, tačiau išmėginsite dizaino mokyklą, kad gautumėte aukštų konvertavimo funkcijų.

Jei neturite laiko ar žinių, elektroninės prekybos platformos pasirinkimas yra paprastas ir greitas būdas ilgainiui sutaupyti laiko ir pinigų.

Įsigyk patikimų dropshipping tiekėjų sąrašą

Tiekėjai iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Turkijos, JAV ir kitų šalių.

UŽSAKYTI
Pirkinių krepšelis