Kaip rasti tinkamą „dropshipping“ prekių tiekėją

Patikimi dropshipping tiekėjai – jūsų verslo valdymo dalis. Net jei tinkamai valdote visus savo dropshipping verslo aspektus, jums reikia tinkamo produkto tiekėjo, kad pasisektų.

Jūsų dropshipping tiekėjai turi būti patikimi, komunikabilūs ir turėti aukštos kokybės produktus su tinkamomis siuntimo išlaidomis ir greitu pristatymo laiku. Prieš nuspręsdami dėl tiekėjo, būtinai patikrinkite gaminio užsakymą. Kad geriau suprastumėte savo kliento kelią, turite žinoti procesą nuo pradžios iki pabaigos.

Kai turėsite gerą didmeninių tiekėjų sąrašą, laikas išbandyti užsakymo produktus ir dokumentuoti savo kelionę nuo pradžios iki pabaigos pagal ryšį, sekimo numerį, pristatymo laiką ir pristatymo bei produkto kokybę. Įvertinkite juos pagal šiuos kriterijus:

  • Produkto pasirinkimas
  • Pristatymo laikas
  • Bendravimas
  • Didmeninės kainos

Užsisakykite jų produktus ir išbandykite visą procesą. Taip žinosite, kokius lūkesčius kelti, ir galėsite dirbti su šiuo tiekėju nuo vieno užsakymo iki tūkstančių. Taip pat būtinai atkreipkite dėmesį į didmenines kainas.

Idealiu atveju norėtumėte gauti 30 % pelno maržą kiekvienam produktui ir vis tiek galėtumėte pasiūlyti prieinamą kainą savo tikslinei rinkai.

Nors vieneto kaina neabejotinai yra svarbi, tai ne vienintelis dalykas, kuris svarbus dropshipperiams. Mūsų patirtis rodo, kad sutarčių sąlygos gali pranokti sutaupymus su mažesne vieneto kaina, todėl visada derėkitės dėl sąlygų su pasirinktu tiekėju.

Pavyzdžiui, jei jūsų tiekėjas taiko šiek tiek daugiau už vienetą, bet siūlo nemokamą pristatymą arba 60 dienų mokėjimo sąlygas, tai gali būti naudingiau jūsų pinigų srautams.

Būtinai neskubėkite tikrinti šių tiekėjų. Užuot bendravę el. paštu ar pokalbiais, susisiekite su jais telefonu ir tikrai pasikalbėkite. Jie paprašys jūsų įmonės registracijos ir ankstesnių veiklos rezultatų įrodymo, todėl turėkite šiuos numerius pasiruošę. Kuo daugiau duomenų turėsite, tuo geriau. Juk tiekėjai tikrina jus tiek pat, kiek jūs juos tikrinate, todėl palikite gerą įspūdį, kai ateisite prie derybų stalo.

Jei tikrai norite gerai žaisti derybų žaidimą, apsilankykite savo tiekėjui asmeniškai. Tai gali reikšti kelionę aplink pasaulį į Kiniją, tačiau susitikimas su tiekėju dažnai lems geresnes sąlygas, nei galite susitarti telefonu.

Kai nustatysite šias sąlygas, įsitikinkite, kad visa tai raštu su tiekėju. Sutartyje turi būti tokie elementai kaip:

  • Vieneto kaina
  • Siuntimo sutartys
  • Mokėjimo terminai
  • Grąžinimo taisyklės
  • Atšaukimas

Įsigyk patikimų dropshipping tiekėjų sąrašą

Tiekėjai iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Turkijos, JAV ir kitų šalių.

UŽSAKYTI
Pirkinių krepšelis