5 priežastys pradėti savo „dropshipping“ verslą

Taigi, kodėl turėtumėte pradėti dropship verslą?

Būsime su jumis sąžiningi. Elektroninės prekybos pasaulyje yra didžiulė konkurencija. Dropship verslo pradžia reikalauja daug darbo, kantrybės ir greitų nesėkmių, kad pasisektų greičiau.

Tačiau, kaip ir kitos smulkaus verslo idėjos, tai verta. Žinome, kad norint pradėti smulkųjį verslą reikia tikėjimo šuolio, todėl apibūdinome penkias priežastis, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę pradėti laivybos verslą.

1. Reikalingas nedidelis kapitalas

Laikai, kai reikėjo taupyti norint pradėti verslą, jau seniai praėjo. Puikus el. prekybos ir siuntų pristatymo dalykas yra tai, kad jums nereikia sutaupyti daug pinigų, kad tai įvyktų!

Pradėję savo verslą vis tiek galite išlaikyti savo kasdienį darbą ir ilgainiui pereiti iš šalutinio šurmulio į nuolatinį įmonės savininką, kai įsitvirtinsite.

Pradinis kapitalas, kurio jums reikia, yra jūsų domeno, internetinės prekybos platformos ir bet kurios dropshipping platformos, kurią galite pasirinkti, prenumeratos mokesčiai. Gali prireikti daug laiko, kad iš tikrųjų susikurtumėte, bet jei atsidėsite augimui, rezultatas gali būti finansinė ir nuotolinė laisvė. Dropship verslo pradžios kaina yra daug mažesnė nei pradinės išlaidos, kurių jums reikės norint sudaryti prekių inventorių ir juos parduoti. Inventoriaus aspektas visiškai ištrintas.

2. Augantis (scalable) verslo modelis

Auginti savo verslą reiškia turėti verslo modelį, kuris puikiai prisitaiko prie padidėjusių pardavimų, klientų pageidavimų ir jų aptarnavimo.

Dropshipping verslas yra lengvai auginamas. Jums tereikia rūpintis savo atsargomis ir santykiais su dropship tiekėjais, taip pat dėl to, kad klientai būtų patenkinti ir informuoti. Dėl naujų technologijų tendencijų jūsų klientų aptarnavimas gali būti lengvai automatizuotas, be to, yra daugybė skirtingų verslo aspektų automatizavimo galimybių.

3. Mažos pridėtinės išlaidos verslui

Prieš išsiunčiant prekes, turėjote išnaršyti internetą ir didmenininkus, kad gautumėte produktų, užsakytumėte juos dideliais kiekiais ir saugotumėte namuose, tikėdamiesi juos visus parduoti. Turėtumėte atlikti inventorizaciją, tvarkyti kiekvieno kliento pristatymą ir sukurti sistemą viso to sekimui.

Naudojant dropshipping, procesas yra supaprastintas, nes tvarkote tik gaunamus užsakymus ir santykius su tiekėju. Jūs pašalinote išankstines išlaidas, susijusias su laiko ir pinigų sąnaudomis, susijusias su šių prekių saugojimu ir tvarkymu bei kiekvieno produkto pristatymu savo klientams.

Viskas, ko jums reikia pradėti, yra mokestis, kurį mokate už savo domeną ir el. prekybos platformą, ir reklamos išlaidos. Jei turite svajonę ir šiek tiek kruopštumo, galite pradėti iš karto.

4. Gali rasti naujų rinkų su maža rizika

2019 m. gruodį veido kaukių ir savitarnos priemonių tendencija pradėjo nuosekliai augti. 2020 m. kovo pradžioje tai tapo sustiprinta būtinybe, o veido kaukės tapo absoliučiai būtinos kasdieniame gyvenime.

Naudodami dropshipping galite lengvai pritaikyti savo internetinę parduotuvę, kad ji atitiktų klientų poreikius, ir sukurti universalų produktų katalogą, kuris būtų aktualus, unikalus ir kokybiškas. Prisitaikyti lengva, ir jums nereikės pertvarkyti savo verslo, kad galėtumėte prisitaikyti prie besikeičiančių poreikių.

5. Pradėkite pardavinėti greičiau.

Naudodami dropshipping, būtumėte galėję per naktį įtraukti veido kaukes (ir kitus naujus būtiniausius daiktus) į savo produktų katalogą ir iškart pradėti rodyti skelbimus bei kampanijas. Taip būtumėte pritraukę tūkstančius naujų klientų ir daugybę potencialių klientų potencialių rinkodaros ir pasikartojančių klientų.

Laikui bėgant tokios tendencijos atsiranda nuolat, o naudodami dropshipping galite pradėti pardavinėti prekes, kai matote, kad jos populiarėja. Daugiau apie tai, kaip šias tendencijas atrasti vėliau.

Įsigyk patikimų dropshipping tiekėjų sąrašą

Tiekėjai iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Turkijos, JAV ir kitų šalių.

UŽSAKYTI
Pirkinių krepšelis